Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS57-32-25-A
MDCS57-32-25-A
MDCS57-32-25-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 32 MM X 25 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS57-32-25-A Ruland Manufacturing
Description: 32 MM X 25 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length.