Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCSK25-12-8-A
MDCSK25-12-8-A
MDCSK25-12-8-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 12 MM X 8 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.031" (26.19mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCSK25-12-8-A Ruland Manufacturing
Description: 12 MM X 8 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.031" (26.19mm) Length, Part Status: Active.