Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCSK33-11-10-A
MDCSK33-11-10-A
MDCSK33-11-10-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 10 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCSK33-11-10-A Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 10 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length, Part Status: Active.