Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCSK33-16-16-A
MDCSK33-16-16-A
MDCSK33-16-16-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 16 MM X 16 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCSK33-16-16-A Ruland Manufacturing
Description: 16 MM X 16 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length.