Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCSK41-11-10-A
MDCSK41-11-10-A
MDCSK41-11-10-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 10 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCSK41-11-10-A Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 10 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length.