Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCSK41-15-12-A
MDCSK41-15-12-A
MDCSK41-15-12-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 15 MM X 12 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCSK41-15-12-A Ruland Manufacturing
Description: 15 MM X 12 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length, Part Status: Active.