Produkte > ELED > MDP200M6
MDP200M6
MDP200M6 ELED
MDP-M6-drawing.pdf
Hersteller: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 58VDC; automotive; 41mm; M6 screw; 41x12mm
Current rating: 200A
Rated voltage: 58V DC
Colour: violet
Dimensions: 41x12mm
Kind of fuse: automotive
Mounting: M6 screw
Type of fuse: fuse
Fuse size: 41mm
Leads: solder lugs M6
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 64
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDP200M6 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 58VDC; automotive; 41mm; M6 screw; 41x12mm, Current rating: 200A, Rated voltage: 58V DC, Colour: violet, Dimensions: 41x12mm, Kind of fuse: automotive, Mounting: M6 screw, Type of fuse: fuse, Fuse size: 41mm, Leads: solder lugs M6.