Produkte > ELED > MDP200M63
MDP200M63
MDP200M63 ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 58VDC; automotive; 41mm; M6 screw; 41x12x8.24mm
Colour: violet
Fuse size: 41mm
Dimensions: 41x12x8.24mm
Current rating: 200A
Quantity in set/package: 10pcs.
Rated voltage: 58V DC
Kind of fuse: automotive
Leads: solder lugs M6
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDP200M63 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 58VDC; automotive; 41mm; M6 screw; 41x12x8.24mm, Mounting: M6 screw, Type of fuse: fuse, Colour: violet, Fuse size: 41mm, Dimensions: 41x12x8.24mm, Current rating: 200A, Quantity in set/package: 10pcs., Rated voltage: 58V DC, Kind of fuse: automotive, Leads: solder lugs M6.