Produkte > DELTA ELECTRONICS > MDS-100APS18 BA
MDS-100APS18 BA
MDS-100APS18 BA Delta Electronics
MDS-100APS18-B
Hersteller: Delta Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 100W/18V power supply
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDS-100APS18 BA Delta Electronics
Description: AC/DC CONVERTER 18V 80W, Packaging: Box, Power (Watts): 80W (100W Forced Air), Features: Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 18V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 5.6 A.
Weitere Produktangebote MDS-100APS18 BA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MDS-100APS18BA Hersteller : Delta Power AC/DC Power Supply Single-OUT 18V 5.55A 100W Carton
Produkt ist nicht verfügbar
MDS-100APS18 BA MDS-100APS18 BA Hersteller : Delta Electronics MDS-100APS18-B Description: AC/DC CONVERTER 18V 80W
Packaging: Box
Power (Watts): 80W (100W Forced Air)
Features: Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 18V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 5.6 A