Produkte > DELTA POWER > MDS-100BPS18BA
MDS-100BPS18BA Delta Power
Hersteller: Delta Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 18V 5.5A 100W 6-Pin Carton
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDS-100BPS18BA Delta Power
Description: AC/DC CONVERTER 18V 80W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80W (100W Forced Air), Features: Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 18V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 4.4 A.
Weitere Produktangebote MDS-100BPS18BA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MDS-100BPS18 BA MDS-100BPS18 BA Hersteller : Delta Electronics MDS-100BPS18-B Description: AC/DC CONVERTER 18V 80W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80W (100W Forced Air)
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 18V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 4.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
MDS-100BPS18 BA MDS-100BPS18 BA Hersteller : Delta Electronics MDS-100BPS18-B Power Supplies - Chassis Mount 100W/18V power supply