Produkte > SUNON FANS > ME92251V3-000U-999
ME92251V3-000U-999
ME92251V3-000U-999 Sunon Fans
DC_Brushless_Fan%26Blower_Cat.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.212 lb (96.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.3 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ME92251V3-000U-999 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.212 lb (96.16 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.3 W.