Produkte > SUNON > MF35101V1-1000U-A99
MF35101V1-1000U-A99
MF35101V1-1000U-A99 SUNON
MF35101V1-A99-A.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 35x35x10mm; 12.17m3/h; 28dBA; Vapo; 10000rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 6...13.8V DC
Fan dimensions: 35x35x10mm
Power consumption: 0.72W
Current rating: 60mA
Fan efficiency: 12.17m3/h
Noise level: 28dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 10000rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Lead length: 0.14m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 5.59mm H2O
Wire size: 28AWG
auf Bestellung 3775 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35101V1-1000U-A99 SUNON
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 35x35x10mm; 12.17m3/h; 28dBA; Vapo; 10000rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 6...13.8V DC, Fan dimensions: 35x35x10mm, Power consumption: 0.72W, Current rating: 60mA, Fan efficiency: 12.17m3/h, Noise level: 28dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 10000rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Lead length: 0.14m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 5.59mm H2O, Wire size: 28AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35101V1-1000U-A99 MF35101V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF35101V1_1000U_A99D03053360G_00_0_Ref.pdf DC Fans DC Axial Fan, 35x35x10mm, 12VDC, 7.2CFM, 0.22"H2O, Vapo, 2xWire, Auto Restart
auf Bestellung 225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MF35101V1-1000U-A99 MF35101V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans MF35101V1-1000U-A99D03053360G-00-0_Ref.pdf Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 10000 RPM
Air Flow: 7.2 CFM (0.202m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.024 lb (10.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (55.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 720 mW
auf Bestellung 5527 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MF35101V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF35101V1-1000U-A99D03053360G-00-0_Ref.pdf High Speed DC Motor Fan, 12VDC
auf Bestellung 190 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
MF35101V1-1000U-A99 вентилятор
Produktcode: 212387
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
MF35101V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF35101V1-A99-A.pdf Вентилятор постійного струму, U, В = 12, Розм = 35 x 35 x 10 мм, Fоберт, об/хв = 10 000, Nf, дБ = 28, Р, Вт = 0,72, Р, м3/г = 12,17, Стат. тиск, мм-H2O = 5,59, Тексп, °C = -10...+70, Тип Uживл = постійна, Тип підш. = vapo,... Група товару: Вентилятори і р
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
MF35101V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fan MF35101V1-1000U-A99D03053360G-00-0_Ref.pdf FAN AXIAL 35X10MM 12VDC Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт