Produkte > ELED > MGHV2502
MGHV2502
MGHV2502 ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 250A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm
Type of fuse: fuse
Current rating: 250A
Rated voltage: 70V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 68mm
Mounting: M8 screw
Dimensions: 68x16x10.5mm
Colour: pink
Produktbewertung abgeben
Technische Details MGHV2502 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 250A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm, Type of fuse: fuse, Current rating: 250A, Rated voltage: 70V DC, Kind of fuse: automotive, Fuse size: 68mm, Mounting: M8 screw, Dimensions: 68x16x10.5mm, Colour: pink, Leads: solder lugs M8, Quantity in set/package: 5pcs..