Produkte > ELED > MGHV4502
MGHV4502
MGHV4502 ELED
MGHV-drawing.pdf
Hersteller: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 450A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm
Type of fuse: fuse
Current rating: 0.45kA
Rated voltage: 70V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 68mm
Mounting: M8 screw
Dimensions: 68x16x10.5mm
Colour: dark yellow
Leads: solder lugs M8
Quantity in set/package: 5pcs.
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MGHV4502 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 450A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm, Type of fuse: fuse, Current rating: 0.45kA, Rated voltage: 70V DC, Kind of fuse: automotive, Fuse size: 68mm, Mounting: M8 screw, Dimensions: 68x16x10.5mm, Colour: dark yellow, Leads: solder lugs M8, Quantity in set/package: 5pcs..