Produkte > PCTEL / AMPHENOL > MHB5800132
MHB5800132
MHB5800132 PCTEL / Amphenol
MHB5800_and_MUF4503_Series.pdf
Hersteller: PCTEL / Amphenol
Antennas 132-174,3DB,CHR
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHB5800132 PCTEL / Amphenol
Description: FIELD TUNABLE BASE LOADED ANTENN, Packaging: Bag, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 132MHz ~ 174MHz, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 153MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.
Weitere Produktangebote MHB5800132
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 132MHz ~ 174MHz
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 153MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W