Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MHC1608S221NBPDG
MHC1608S221NBPDG
MHC1608S221NBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MHC-S%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1608 220OHM 2.0A 1L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHC1608S221NBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1608 220OHM 2.0A 1L, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.