Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MHC2012S800UBPDG
MHC2012S800UBPDG
MHC2012S800UBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MHC-S%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 2012 80OHM 5.0A 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 3575 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHC2012S800UBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 2012 80OHM 5.0A 1LN, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.