Produkte > MTA > MIDIVAL-70A (0602070)
MIDIVAL-70A (0602070) MTA
MIDIVAL-MTA.pdf
Hersteller: MTA
Плавкий автомобільний запобіжник, Udc, В = 32, Розм = 40 мм, Iспр. = 70 А, Тексп, °C = -40...+125, Колір = коричневий, М5,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 40 mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIDIVAL-70A (0602070) MTA
Плавкий автомобільний запобіжник, Udc, В = 32, Розм = 40 мм, Iспр. = 70 А, Тексп, °C = -40...+125, Колір = коричневий, М5,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 40 mm Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke.