Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > MIN02-002CC100D-F
MIN02-002CC100D-F
MIN02-002CC100D-F Cornell Dubilier Knowles
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 300V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.5pF
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 300 V
auf Bestellung 2692 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIN02-002CC100D-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 300V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.5pF, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIN02-002CC100D-F MIN02-002CC100D-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MCM-MIN.pdf Mica Capacitors 10pF 300V 200ppm 200ppm