MIN02-002CC170J-F
MIN02-002CC170J-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MCM_MIN-2944581.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 300V 17pF 5 %
auf Bestellung 85 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIN02-002CC170J-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 17PF 5% 300V SMD, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 17 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIN02-002CC170J-F MIN02-002CC170J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 17PF 5% 300V SMD
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 17 pF
Voltage - Rated: 300 V