Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > MIN02-002DC280J-F
MIN02-002DC280J-F
MIN02-002DC280J-F Cornell Dubilier - CDE
MCM_MIN-2944581.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 28pF 300V 100ppm 100ppm
auf Bestellung 197 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIN02-002DC280J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 28PF 5% 300V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 28 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIN02-002DC280J-F MIN02-002DC280J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 28PF 5% 300V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 28 pF
Voltage - Rated: 300 V