MIN300VKIT1
MIN300VKIT1 Cornell Dubilier - CDE
KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Capacitor Kits 65 PIECES 300V
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIN300VKIT1 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP KIT MICA 3.3PF-150PF 65PCS, Packaging: Case, Tolerance: ±0.5pF, ±5%, Voltage - Rated: 300V, Capacitance Range: 3.3pF ~ 150pF, Mounting Type: Surface Mount, Quantity: 65 Pieces (13 Values - 5 Each), Kit Type: Mica, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: Non-Standard SMD, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIN300VKIT1 MIN300VKIT1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf Description: CAP KIT MICA 3.3PF-150PF 65PCS
Packaging: Case
Tolerance: ±0.5pF, ±5%
Voltage - Rated: 300V
Capacitance Range: 3.3pF ~ 150pF