Produkte > POS > MISSOURI-1NW-24V
MISSOURI-1NW-24V
MISSOURI-1NW-24V POS
MISSOURI-1NW-24V.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED modules
Description: LED; white; 4000K; 1W; 90lm; IP66; 170°; No.of diodes: 1; -25÷55°C
Type of optoelectronic module: LED
LED colour: white
Power: 1W
Viewing angle: 170°
Number of diodes: 1
Dimensions: 33x23x10mm
LED current: 41mA
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 90lm
Producer guarantee (months): 60
Light source efficiency: 90lm/W
Case - inch: 1114
Colour temperature: 4000K
Case - mm: 2835
IP rating: IP66
Leads: leads x2
Operating temperature: -25...55°C
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MISSOURI-1NW-24V POS
Category: Light sources - LED modules, Description: LED; white; 4000K; 1W; 90lm; IP66; 170°; No.of diodes: 1; -25÷55°C, Type of optoelectronic module: LED, LED colour: white, Power: 1W, Viewing angle: 170°, Number of diodes: 1, Dimensions: 33x23x10mm, LED current: 41mA, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 90lm, Producer guarantee (months): 60, Light source efficiency: 90lm/W, Case - inch: 1114, Colour temperature: 4000K, Case - mm: 2835, IP rating: IP66, Leads: leads x2, Operating temperature: -25...55°C.