MJSC33-12-A
MJSC33-12-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 12 MM JAW COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 258 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MJSC33-12-A Ruland Manufacturing
Description: 12 MM JAW COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length, Part Status: Active.