MJSC51-17-A
MJSC51-17-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 17 MM JAW COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MJSC51-17-A Ruland Manufacturing
Description: 17 MM JAW COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length, Part Status: Active.