MJSC51-22-A
MJSC51-22-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 22 MM JAW COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length
Produktbewertung abgeben
Technische Details MJSC51-22-A Ruland Manufacturing
Description: 22 MM JAW COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length.