Produkte > AIRBORN, INC. > MK-232-025-145-2200
MK-232-025-145-2200
MK-232-025-145-2200 AirBorn, Inc.
ctm060.pdf?channelToken=5c85c5870c804bf9a48843d8b02a468a
Hersteller: AirBorn, Inc.
Description: D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 25POS,
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row
Part Status: Active
Primary Material: Metal
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MK-232-025-145-2200 AirBorn, Inc.
Description: D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 25POS,, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row, Part Status: Active, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MK-232-025-145-2200 MK-232-025-145-2200 Hersteller : Molex / AirBorn ctm060.pdf?channelToken=5c85c5870c804bf9a48843d8b02a468a D-Sub Mil Spec Connectors M Series, Micro-D Board Mount Plug, 0.050" (1.27mm) Pitch, Vertical, Through Hole, Aluminum Shell, 0.172" Tail Length, Tin/Lead Alloy Termination Plating, Fixed Jacknuts, 25 Circuits