Produkte > AIRBORN, INC. > MK-284-025-435-220R
MK-284-025-435-220R AirBorn, Inc.
MR_MS Series.pdf
Hersteller: AirBorn, Inc.
Description: D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Anodized Black Plated
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row
Part Status: Active
Primary Material: Metal
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MK-284-025-435-220R AirBorn, Inc.
Description: D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Anodized Black Plated, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row, Part Status: Active, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote MK-284-025-435-220R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MK-284-025-435-220R MK-284-025-435-220R Hersteller : Molex / AirBorn ctm054.pdf D-Sub Mil Spec Connectors M Series, Micro-D Board Mount Receptacle, 0.050" (1.27mm) Pitch, Right-Angle, Through Hole, with Mounting Holes, Aluminum Shell, 0.109" Tail Length, Tin/Lead Alloy Termination Plating, Fixed Jacknuts, 25 Circuits