MK24-5-RSMA TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA
Gain: 5dBi
Termination: RP-SMA
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details MK24-5-RSMA TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Gain: 5dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.