MK24-5-UFL TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR U.FL BRKT
Gain: 5dBi
Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details MK24-5-UFL TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR U.FL BRKT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Gain: 5dBi, Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.