Produkte > ASTRODYNE TDI > MK320S-24
MK320S-24
MK320S-24 Astrodyne TDI
MK320.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.00" H (177.8mm x 101.6mm x 50.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100VAC, 176VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 12.5 A
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MK320S-24 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.00" H (177.8mm x 101.6mm x 50.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100VAC, 176VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 12.5 A.