Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-1-0505-AA-4-PLPC1-188
MLPS-B-1-0505-AA-4-PLPC1-188 Bivar Inc.
MLPS-B-1-HHJJ-KK-T-PLPC1-XXXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 1.24MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: 5 High x 5 Wide
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 1.24mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-1-0505-AA-4-PLPC1-188 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 1.24MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: 5 High x 5 Wide, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 1.24mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-1-0505-AA-4-PLPC1-188
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-1-0505-AA-4-PLPC1-188 Hersteller : Bivar MLPS-B-1-HHJJ-KK-T-PLPC1-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 5 Row 5 Column, Front - 4 Mounting Plugs, 0.188 in. (4.775 mm)