Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375
MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375
MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL
Packaging: Bag
Type: Rigid
Configuration: 10 High x 6 Wide
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 1.24mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: 10 High x 6 Wide, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 1.24mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-1-1006-AA-10-PLPC1-375 Hersteller : Bivar MLPS-B-1-HHJJ-KK-T-PLPC1-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 10 Row 6 Column, Front - 10 Mounting Plugs, 0.375 in. (9.525 mm)