Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-3-0501-CC-2-PLP2-375
MLPS-B-3-0501-CC-2-PLP2-375 Bivar Inc.
MLPS-B-3-HHJJ-KK-T-PLP2-XXXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 3.30MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: 5 High
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.30mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-3-0501-CC-2-PLP2-375 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 3.30MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: 5 High, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.30mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-3-0501-CC-2-PLP2-375
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-3-0501-CC-2-PLP2-375 Hersteller : Bivar MLPS-B-3-HHJJ-KK-T-PLP2-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 5 Row 1 Column, Front - 2 Mounting Plugs, 0.375 in. (9.525 mm)