Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625
MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625
MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625 Bivar Inc.
MLPS-B-3-HHJJ-KK-T-PLP2-XXXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL
Packaging: Bag
Type: Rigid
Configuration: 5 High x 3 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.30mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: 5 High x 3 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.30mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-3-0503-CC-4-PLP2-625 Hersteller : Bivar MLPS-B-3-HHJJ-KK-T-PLP2-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 5 Row 3 Column, Front - 4 Mounting Plugs, 0.625 in. (15.875 mm)