Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500
MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500
MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500 Bivar Inc.
MLPS-B-5-HHJJ-KK-T-PLW5-XXXX.pdf
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-5-0101-D0-2-PLW5-500 Hersteller : Bivar MLPS-B-5-HHJJ-KK-T-PLW5-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 1 Row 1 Column, Front - 2 Mounting Plugs, 0.5 in. (12.7 mm)