Produkte > BIVAR INC. > MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375
MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375
MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375 Bivar Inc.
Type: Rigid
Configuration: 10 High x 3 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.95mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, BEZEL, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: 10 High x 3 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.95mm.
Weitere Produktangebote MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-B-5-1003-DD-6-PLP5-375 Hersteller : Bivar MLPS-B-5-HHJJ-KK-T-PLP5-XXXX.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Bezel, 10 Row 3 Column, Rear - 6 Mounting Plugs, 0.375 in. (9.525 mm)