Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RT-3-0812-00-1250-0000-D
MLPS-RT-3-0812-00-1250-0000-D Bivar Inc.
MLPS-RT-3.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS
Packaging: Bag
Type: Rigid
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm
Configuration: 8 High x 12 Wide
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RT-3-0812-00-1250-0000-D Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm, Configuration: 8 High x 12 Wide.
Weitere Produktangebote MLPS-RT-3-0812-00-1250-0000-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RT-3-0812-00-1250-0000-D Hersteller : Bivar MLPS_RT_3.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails and Towers, 3mm, Vertical - 8 Row 12 Column, Height 1.250 in. (31.75 mm), Dome