Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RT-3-1003-00-1750-0000-D
MLPS-RT-3-1003-00-1750-0000-D Bivar Inc.
MLPS-RT-3.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 3.00MM
Packaging: Bulk
Type: Rigid
Configuration: 10 High x 3 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RT-3-1003-00-1750-0000-D Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 3.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 10 High x 3 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-RT-3-1003-00-1750-0000-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RT-3-1003-00-1750-0000-D Hersteller : Bivar MLPS_RT_3.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails and Towers, 3mm, Vertical - 10 Row 3 Column, Height 1.750 in. (44.45 mm), Dome