Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D
MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D Bivar Inc.
MLPS-RT-4.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS
Packaging: Bag
Type: Rigid
Configuration: 6 High x 8 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 6 High x 8 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D MLPS-RT-4-0608-00-1750-0000-D Hersteller : Bivar MLPS-RT-4.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails and Towers, 4mm, Vertical - 6 Row 8 Column, Height 1.750 in. (44.45 mm), Dome