Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D
MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D Bivar Inc.
MLPS-RT-4.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 4.00MM
Packaging: Bulk
Type: Rigid
Configuration: 8 High x 9 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 4.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 8 High x 9 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D MLPS-RT-4-0809-00-1500-0000-D Hersteller : Bivar MLPS-RT-4.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails and Towers, 4mm, Vertical - 8 Row 9 Column, Height 1.500 in. (38.1 mm), Dome