Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D
MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D Bivar Inc.
MLPS-RT-4.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: 10 High x 10 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D Bivar Inc.
Description: IC, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 10 High x 10 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D MLPS-RT-4-1010-00-2000-0000-D Hersteller : Bivar MLPS-RT-4.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails and Towers, 4mm, Vertical - 10 Row 10 Column, Height 2.000 in. (50.8 mm), Dome