Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RTB-3-0402-00-1750-0000-D-2
MLPS-RTB-3-0402-00-1750-0000-D-2 Bivar Inc.
MLPS-RTB-3.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: 4 High x 2 Wide
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RTB-3-0402-00-1750-0000-D-2 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 4 High x 2 Wide, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm.
Weitere Produktangebote MLPS-RTB-3-0402-00-1750-0000-D-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RTB-3-0402-00-1750-0000-D-2 Hersteller : Bivar MLPS-RTB-3.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails, Towers and Bezel, Vertical - 4 row 2 Column, 3mm, 1.750 in. (44.45 mm), Dome