Produkte > BIVAR INC. > MLPS-RTB-3-0812-00-1500-0000-D-8
MLPS-RTB-3-0812-00-1500-0000-D-8 Bivar Inc.
MLPS-RTB-3.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm
Configuration: 8 High x 12 Wide
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLPS-RTB-3-0812-00-1500-0000-D-8 Bivar Inc.
Description: MODULAR LIGHT PIPE SYSTEM, RAILS, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm, Configuration: 8 High x 12 Wide.
Weitere Produktangebote MLPS-RTB-3-0812-00-1500-0000-D-8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLPS-RTB-3-0812-00-1500-0000-D-8 Hersteller : Bivar MLPS-RTB-3.pdf LED Light Pipes Modular Light Pipe System, Rails, Towers and Bezel, Vertical - 8 row 12 Column, 3mm, 1.500 in. (38.1 mm), Dome