MLSG681M200EB0C
MLSG681M200EB0C Cornell Dubilier Knowles
MLSG.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V FLTPCK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLSG681M200EB0C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V FLTPCK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote MLSG681M200EB0C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLSG681M200EB0C MLSG681M200EB0C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MLSG.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680hF 200V 20% 5000hr Flatpack
Produkt ist nicht verfügbar
MLSG681M200EB0C MLSG681M200EB0C Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MLSG.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680hF 200V 20% 5000hr Flatpack
MLSG681M200EB0C MLSG681M200EB0C Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MLSG.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680hF 200V 20% 5000hr Flatpack