Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVA04V18C085
MLVA04V18C085
MLVA04V18C085 Bussmann / Eaton
Bus_Elx_DS_4070_MLVA_Series-357232.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors MLV 0402 18V 85pF
auf Bestellung 710 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA04V18C085 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 22V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.05J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.4 V, Varistor Voltage (Min): 17.6 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA04V18C085
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA04V18C085 eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MLVA04V18C085 MLVA04V18C085 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 22V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.05J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 17.6 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz