Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVA06V09C210
MLVA06V09C210
MLVA06V09C210 Bussmann / Eaton
Bus_Elx_DS_4070_MLVA_Series-357232.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors MLV 0603 9V 210pF
auf Bestellung 10471 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA06V09C210 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 12.5V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 15 V, Varistor Voltage (Min): 10 V, Varistor Voltage (Typ): 12.5 V, Maximum AC Volts: 7 V, Maximum DC Volts: 9 V, Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA06V09C210
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA06V09C210 MLVA06V09C210 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 12.5V 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 15 V
Varistor Voltage (Min): 10 V
Varistor Voltage (Typ): 12.5 V
Maximum AC Volts: 7 V
Maximum DC Volts: 9 V
Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 MHz