Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVA06V14C150
MLVA06V14C150
MLVA06V14C150 Bussmann / Eaton
Bus_Elx_DS_4070_MLVA_Series-357232.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors MLV 0603 14V 150pF
auf Bestellung 1465 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA06V14C150 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 18V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21.6 V, Varistor Voltage (Min): 14.4 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA06V14C150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA06V14C150 MLVA06V14C150 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 18V 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.6 V
Varistor Voltage (Min): 14.4 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz