MLVA06V18C130
MLVA06V18C130 Eaton - Electronics Division
eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 22V 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 17.6 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA06V18C130 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 22V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.4 V, Varistor Voltage (Min): 17.6 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 MHz.