Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC06V033C080
MLVC06V033C080
MLVC06V033C080 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 33VDC 080PF
auf Bestellung 7413 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC06V033C080 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 45V 35A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 49.5 V, Varistor Voltage (Min): 40.5 V, Varistor Voltage (Typ): 45 V, Maximum AC Volts: 23.3 V, Maximum DC Volts: 33 V, Capacitance @ Frequency: 80 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC06V033C080 MLVC06V033C080 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors 33 VDC 080PF
auf Bestellung 6494 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
MLVC06V033C080 MLVC06V033C080 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 45V 35A 0603
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 49.5 V
Varistor Voltage (Min): 40.5 V
Varistor Voltage (Typ): 45 V
Maximum AC Volts: 23.3 V
Maximum DC Volts: 33 V
Capacitance @ Frequency: 80 pF @ 1 MHz